- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- Acer Projector S1286H (ID: 330106)
Проектор Acer Projector S1286H MR.JQF11.001
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1024 x 768
Яркост (lumens): 3 500 lm
Размери на екрана: 32 - 300"
Коефициент на увеличение: Fixed
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 330106
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 3 500 lm |
| Контраст | 20000:1 |
| Резолюция | 1024 x 768 |
| Размери на екрана | 32 - 300" |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Минимално разстояние от екрана (м) | 15.75'' |
| Максимално разстояние от екрана (м) | 12.47ft |
| Разстояние от екрана | 0.4 m - 3.8 m |
| Поддържани формати | 4:3 |
| Звук | 16 Watt |
| Тип на звука | Mono |
| Работен шум (dB) | 32 dBA |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Фокусно разстояние | 0.62:1 |
| Вход | 1 Composite Video, 1 VGA In, 1 Audio In, 1 Audio Line In |
| Изход | 1 VGA Out, 1 Audio Line Out |
| Вид лампа | OSRAM |
| Живот на лампата | 5000 / 6000 / 10000 ч |
| Размери | 31.3 x 25.5 x 11.4 см |
| Тегло (кг) | 2.7 kg |
| Цвят | Бял |
| Трапецовидна корекция | Vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -40 / +40 |
| HDMI | HDMI |
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Number of lamps | 1 |
| Analog video signal |
RGB
composite video |
| Included cables in the package | 1 x VGA cable |
| 3D ready | Yes (3D glasses sold separately) |
| Бленд на обектива | F/2.7 |
| Стандартно съотношение | 4:3 |
| Брой говорители | 1 x mixed channel |
| Вградени високоговорители | Internal |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 24 dBA |
| Оптично увеличение | 1x |
| Дигитално увеличение | 2x |
| Фокус | Manual |
| Размер на изображението | 82.28 cm - 762 cm |
| Функции | 16:9 aspect ratio support |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Тип на обектива | Short-throw fixed lens |
| Видео интерфейс |
VGA
HDMI composite video |
| TV system |
NTSC
SECAM PAL |
| Интерфейс |
1 x Composite In
1 x RS-232 1 х USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio In 1 x Audio out 1 x VGA out 1 x VGA in |
| Волтаж | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Консумация | 270 Watt |
| Ширина | 31.3 cm |
| Височина | 11.37 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Работна влажност | 80% |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Код на продукта | MR.JQF11.001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив