- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- Acer Projector S1286Hn (ID: 91803)
Проектор Acer Projector S1286Hn MR.JQG11.001
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 91803
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Проекторна система | DLP projector |
| Яркост (lumens) | 3500 lumens |
| Контраст | 20000:1 (dynamic) |
| Резолюция | XGA - XGA (1024 x 768) (native) / 1920 x 1200 (resized) |
| Размери на екрана | 32"~ 300"(82cm~762cm) |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Поддържани формати | 4:3 Native, 16:9 Compatible |
| Звук | 16 Watt |
| Тип на звука | Mono |
| Работен шум (dB) | 32 dBA |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Фокусно разстояние | 0.617:1 |
| Вход | 2 USB Type-A, 1 Composite Video, RJ-45, 2 VGA In, 1 Audio In, Audio Line In |
| Изход | 1 VGA Out, 1 Audio Out, Audio Line Out |
| Вид лампа | 220 Watt |
| Живот на лампата | Up to 4000 hours - normal mode Up to 10000 hour(s) - economic mode |
| Размери | 31.3 x 25.5 x 11.4 cm |
| Тегло (кг) | 3.1 kg |
| Цвят | Бял |
| Трапецовидна корекция | Horizontal, vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -15 / +15 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -15 / +15 |
| HDMI |
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Number of lamps | 1 |
| Included cables in the package | 1 x VGA cable |
| 3D ready | Yes (3D glasses sold separately) |
| Бленд на обектива | F/2.7 |
| Стандартно съотношение | 4:3 |
| Брой говорители | 1 x mixed channel |
| Вградени високоговорители | Internal |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 24 dBA |
| Фокус | Manual |
| Мрежа | Ethernet |
| Аксесоари | Remote control |
| Сигурност | Security label |
| Brightness (economy) | 2800 lumens |
| Функции | Auto Vertical Keystone, 16:9 aspect ratio support, EcoProjection Technology, Acer ColorSafe II Technology, MHL compliance, ColorBoost 3D Technology, ExtremECO, Acer LumiSense, Acer Bluelight Shield |
| Chip | DarkChip 3 |
| Тип на обектива | Short-throw fixed lens |
| Видео интерфейс | VGA, HDMI, composite video |
| Протоколи за предаване на изображения | Wired LAN |
| Интерфейс | 2 x VGA input - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x composite video input - RCA 1 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x Mobile High-Definition Link (MHL) / HDMI 2 x USB - 4 pin USB Type A 1 x VGA output - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x serial RS-232 1 x audio line-in - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x audio line-out - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x network - RJ-45 |
| Ширина | 31.3 cm |
| Височина | 11.37 cm |
| Дълбочина | 25.525 cm |
| Код на продукта | MR.JQG11.001 |
Acer Projector S1286Hn е къс фокусен проектор, който е идеалният помощник на всеки учител и преподавател. Този проектор ще ви помогне да направите всеки ваш урок по-интересен и вълнуващ. Той има XGA (1024x768) резолюция, контрастно съотношение 20,000:1, 3,500 ANSI lumens и вграден 16W високоговорител. Благодарение на технологията Acer BlueLightShield може да сте сигурни, че очите ви са защитени от вредната синя светлина. Тази технология оптимизира нивата на синя светлина посредством множество филтри и я намаля с до 30%. Acer S1286Hn разполага и с технологията LumiSense, която анализира проектираните изображения кадър по кадър и ги променя, така че видимостта им да е на оптимално високо ниво. Така всички тъмни сцени имат кристална чистота без загуба на детайли. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://www.acer.com/ac/en/US/content/acer-projection-calculator
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.