- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- Acer Projector S1386WH (ID: 91187)
Проектор Acer Projector S1386WH MR.JQU11.001
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 91187
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Проекторна система | DLP projector - 720p |
| Яркост (lumens) | 3600 lumens |
| Контраст | 20000:1 (dynamic) |
| Резолюция | WXGA (1280 x 800) (native) / 1920 x 1200 (resized) |
| Размери на екрана | 7.62 m (300") |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Минимално разстояние от екрана (м) | 400 m |
| Максимално разстояние от екрана (м) | 3.40 m |
| Разстояние от екрана | 0.4 m - 3.4 m |
| Поддържани формати | 16:10 (Native), 4:3/16:9 (Supported) |
| Звук | 16 Watt |
| Тип на звука | Stereo |
| Работен шум (dB) | 32 dBA |
| Коефициент на увеличение | 1x |
| Фокусно разстояние | 0.52:1 |
| Вход | 1 Composite Video, 1 VGA In, 1 Audio In, 1 Audio Line In |
| Изход | 1 VGA out, 1 Audio Out |
| Вид лампа | 220 Watt |
| Живот на лампата | Up to 4000 hour(s) - normal mode Up to 10000 hour(s) - economic mode |
| Размери | 31.3 x 25.5 x 11.4 cm |
| Тегло (кг) | 3.1 kg |
| Цвят | Бял |
| Трапецовидна корекция | Vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -40 / +40 |
| HDMI |
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Number of lamps | 1 |
| Analog video signal | RGB, composite video |
| Included cables in the package | 1 x VGA cable |
| Бленд на обектива | F/2.8 |
| Стандартно съотношение | 16:10 |
| Брой говорители | 1 x mixed channel |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 24 dBA |
| Оптично увеличение | 1x |
| Дигитално увеличение | 2x |
| Фокус | Manual |
| Аксесоари | Wireless remote control |
| Сигурност | PIN code |
| Размер на изображението | 91.44 cm - 762 cm |
| Функции | 16:9 aspect ratio support, 4:3 aspect ratio support |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Видео интерфейс | VGA, HDMI, composite video |
| TV system | NTSC, SECAM, PAL |
| Интерфейс | 1 x VGA output - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x composite video input - RCA 1 x serial RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) (management) 1 x component video / RGB input - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x USB - 4 pin USB Type A 1 x audio line-in 1 x audio line-out |
| Волтаж | AC 120/230 V |
| Консумация | 270 Watt |
| Ширина | 31.3 cm |
| Височина | 11.37 cm |
| Дълбочина | 25.5 cm |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Код на продукта | MR.JQU11.001 |
Acer Projector S1386WH е къс фокусен проектор, който е идеалният помощник на всеки учител и преподавател. Този проектор ще ви помогне да направите всеки ваш урок по-интересен и вълнуващ. Той има WXGA (1,280 x 800) резолюция, контрастно съотношение 20,000:1, 3,600 ANSI lumens и вграден 16W високоговорител. Благодарение на технологията Acer BlueLightShield ™ може да сте сигурни, че очите ви са защитени от вредната синя светлина. Тази технология оптимизира нивата на синя светлина посредством множество филтри и я намаля с до 30%. Acer S1386WH разполага и с технологията LumiSense, която анализира проектираните изображения кадър по кадър и ги променя, така че видимостта им да е на оптимално високо ниво. Така всички тъмни сцени имат кристална чистота без загуба на детайли. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://www.acer.com/ac/en/US/content/acer-projection-calculator
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.