- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- Acer Projector X1328AF (ID: 803133)
Проектор Acer Projector X1328AF MR.JXU11.001
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1280x800
Яркост (lumens): 5 000 (Standard), 4 000 (Eco)...
Размери на екрана: 0.75 ~ 7.62 m
Коефициент на увеличение: 1:1.1x / 2x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 803133
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP 3D Ready & HDMI 3D, DLP Chip 0.65" BrilliantColor, DarkChip 3 DMD |
| Яркост (lumens) | 5 000 (Standard), 4 000 (Eco) ANSI Lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Резолюция | 1280x800 |
| Размери на екрана | 0.75 ~ 7.62 m |
| Разстояние от екрана | 1 m - 11.8 m |
| Звук | 3Wx1 |
| Работен шум (dB) | 27 dBA (eco) |
| Коефициент на увеличение | 1:1.1x / 2x |
| Фокусно разстояние | 1.94 - 2.16:1 |
| Вход | 1 VGA analog D-Sub, 1 Composite Video RCA, 1 Audio in (3.5mm), 1 RS232 |
| Изход | 1 USB Type A DC out 5V, 1 Audio out (3.5 mm), 1 D-Sub Out (for Monitor Loop Through) |
| Вид лампа | 240 watt UHP |
| Живот на лампата | 5,000 (standard), 10,000 (eco), 15,000 (ExtremeEco) hours |
| Размери | 31.3 x 24.0 x 11.4 cm |
| Тегло (кг) | 2.8 kg |
| Цвят | Black |
| Други характеристики |
Acer LumiSense
Automatic Keystone Correction Wall Color Compensation Original 24p Acer ColorBoost 3D |
| Трапецовидна корекция | Vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -40 / +40 |
| HDMI | 1 HDMI 1.4 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Included cables in the package | 1 x VGA cable |
| 3D ready |
|
| Бленд на обектива | F/2.41-2.53 |
| Увеличение | Manual |
| Стандартно съотношение | 4:3 |
| Дигитално увеличение | 2x |
| Вградени устройства | Speaker |
| Аксесоари | Remote control, lens cover, battery for remote control, security card |
| Стандарти | ISO 21118 |
| Размер на изображението | 58 cm - 762 cm |
| Функции |
16:9 aspect ratio support
DLP 3D Ready DynamicBlack technology Football mode Presentation Mode Game mode Low Input Lag High Dynamic Range (HDR) auto shutdown 4 Corner Correction EcoProjection Technology image shift |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 100 kHz |
| Видео интерфейс | HDMI, VGA, composite video, component video |
| TV system |
NTSC
SDTV PAL SECAM EDTV HDTV |
| Интерфейс | 2 x HDMI 1 x audio line-out - mini-phone 3.5 mm 1 x audio line-in - mini-phone 3.5 mm 1 x VGA input - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x VGA output - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x composite video input - RCA 1 x component video input - RCA 1 x serial RS-232 (management) 1 x USB - power Type A |
| Волтаж | AC 100-240 V |
| Консумация | 240 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 31.3 cm |
| Височина | 11.37 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Работна влажност | 80% RH |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Код на продукта | MR.JXU11.001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив