- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- Acer Projector X139 (ID: 803132)
Проектор Acer Projector X139 MR.JX611.00Z
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Резолюция: WXGA - WXGA (1280 x 800)...
Яркост (lumens): 5000 ANSI lumens
Размери на екрана: 0.75 ~ 7.62 m
Коефициент на увеличение: 1.1x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 803132
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP projector |
| Яркост (lumens) | 5000 ANSI lumens |
| Контраст | 20000:1 (dynamic) |
| Резолюция | WXGA - WXGA (1280 x 800) (native) / 1920 x 1200 (resized) |
| Размери на екрана | 0.75 ~ 7.62 m |
| Разстояние от екрана | 1 m - 11.8 m |
| Поддържани формати | 16:10 (native) / 4:3 & 16:9 (supported) |
| Звук | 3 Watt |
| Работен шум (dB) | 32 (standard), 27 (eco) dBA |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Фокусно разстояние | 1.94 - 2.16:1 |
| Вход | 1 VGA analog D-Sub, 1 Component (3 RCA), 1 Audio in (3.5mm), 1 RS232 |
| Изход | 1 USB Type A DC Out (5V), 1 Audio out (3.5 mm), 1 D-Sub Out (for Monitor Loop Through) |
| Вид лампа | 250 Watt |
| Живот на лампата | Up to 5000 hour(s) - normal mode Up to 10000 hour(s) - economic mode Up to 15000 hour(s) - extreme economic mode |
| Размери | 31.3 x 24.0 x 11.4 cm |
| Тегло (кг) | 2.8 kg |
| Цвят | Black |
| Други характеристики |
Acer LumiSense
Automatic Keystone Correction Wall Color Compensation Bluelight Shield Original 24p Acer Color Safe II Acer ColorBoost 3D |
| Трапецовидна корекция | Vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -40 / +40 |
| HDMI | 1 HDMI 1.4a |
| Гаранция | 24 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Included cables in the package | 1 x VGA cable |
| 3D ready |
|
| Бленд на обектива | F/2.41-2.53, f/21.85-24 |
| Увеличение | Manual |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 27 dB |
| Дигитално увеличение | 2x |
| Вградени устройства | Speaker |
| Аксесоари | Remote control, lens cover, battery for remote control, security card |
| Сигурност | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Вид на слота за сигурност | Kensington security slot |
| Стандарти | ISO 21118 |
| Brightness (economy) | 4000 ANSI lumens |
| Размер на изображението | 58 cm - 762 cm |
| Функции |
4:3 aspect ratio support
DLP 3D Ready DynamicBlack technology Acer LumiSense Acer Bluelight Shield ColorBoost 3D Technology Acer ColorSafe II Technology EcoProjection Technology High Dynamic Range (HDR) Presentation Mode Game mode Football mode 4 Corner Correction auto shutdown auto keystone |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Видео интерфейс | HDMI, component video, composite video, VGA |
| Интерфейс | 2 x HDMI 1 x component video input 1 x composite video input - RCA 1 x serial RS-232 (management) 1 x audio line-out - mini-phone 3.5 mm 1 x audio line-in - mini-phone 3.5 mm 1 x VGA output - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Волтаж | AC 100-240 V |
| Консумация | 275 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 31.3 cm |
| Височина | 11.37 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Работна влажност | 80% RH |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Код на продукта | MR.JX611.00Z |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка