- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- ACER S1387n DLP WXGA 4000 Lm 20000:1 2xHDMI RJ45 Short Throw 0.5 Euro Power EMEA (ID: 891191)
Проектор ACER S1387n DLP WXGA 4000 Lm 20000:1 2xHDMI RJ45 Short Throw 0.5 Euro Power EMEA MR.JYX11.001
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се след 10.04.2026
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1280x800
Яркост (lumens): 4 000 (standard & WUXGA), 3...
Размери на екрана: Projection size (diagonal)...
Коефициент на увеличение: 1:1.0x / 2x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 891191
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 4 000 (standard & WUXGA), 3 200 (eco) ANSI lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Резолюция | 1280x800 |
| Размери на екрана | Projection size (diagonal) 0.91 ~ 7.62 m |
| Поддържани формати | 16:10 (native) / 4:3 & 16:9 (supported) |
| Звук | 1x 16 watt |
| Работен шум (dB) | 27 dBA (eco) |
| Коефициент на увеличение | 1:1.0x / 2x |
| Вход |
1 VGA analog D-Sub
1 Composite Video RCA 1 Audio in (3.5mm) RJ45 RS232 |
| Изход | 1 USB Type A DC Out 5V, 1 Audio out (3.5 mm), 1 D-Sub Out (for Monitor Loop Through) |
| Вид лампа | 240 watt Osram UHP |
| Живот на лампата | 5 000 (standard), 10 000 (eco), 15 000 (ExtremeEco) hours |
| Размери | 31.3 x 23.6 x 11.4 cm |
| Тегло (кг) | 3.1 kg |
| Цвят | White |
| HDMI | 2 HDMI 1.4b |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | MR.JYX11.001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие_Acer Projector S1387n.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив