- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- ACER X1328ic DLP WXGA 5000 Lm 20000:1 2xHDMI Wifi Euro Power EMEA (ID: 891187)
Проектор ACER X1328ic DLP WXGA 5000 Lm 20000:1 2xHDMI Wifi Euro Power EMEA MR.JX611.002
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Резолюция: WXGA - WXGA (1280 x 800)...
Яркост (lumens): 5000 ANSI lumens
Коефициент на увеличение: 1.1x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 891187
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP projector |
| Яркост (lumens) | 5000 ANSI lumens |
| Контраст | 20000:1 |
| Резолюция | WXGA - WXGA (1280 x 800) (native) / 1920 x 1200 (resized) |
| Разстояние от екрана | 1 m - 10 m |
| Звук | 3 Watt |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Фокусно разстояние | 1.94 - 2.16:1 |
| Вид лампа | 240 Watt |
| Тегло (кг) | 2.8 kg |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -40 / +40 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Included cables in the package | 1 x VGA cable |
| 3D ready |
|
| Бленд на обектива | F/2.41-2.53 |
| Увеличение | Manual |
| Дигитално увеличение | 2x |
| Вградени устройства | Speaker |
| Аксесоари | Remote control, lens cover, battery for remote control, security card |
| Сигурност | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Вид на слота за сигурност | Kensington security slot |
| Стандарти | ISO 21118 |
| Размер на изображението | 75 cm - 762 cm |
| Функции |
4:3 aspect ratio support
16:9 aspect ratio support DLP 3D Ready DynamicBlack technology Football mode Presentation Mode Game mode Low Input Lag High Dynamic Range (HDR) Acer LumiSense auto shutdown auto keystone 4 Corner Correction EcoProjection Technology image shift |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 120 Hz x 100 kHz |
| Видео интерфейс | HDMI, component video, composite video |
| Режими на видео |
480i
480p 576i 576p 720p 1080i 1080p |
| TV system | NTSC, PAL, SECAM, HDTV |
| Интерфейс | 1 x HDMI input 1 x component video input 1 x composite video input - RCA 2 x audio line-in - mini-phone 3.5 mm |
| Волтаж | AC 100-240 V |
| Консумация | 275 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 31.3 cm |
| Височина | 11.37 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Работна влажност | 80% RH |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Код на продукта | MR.JX611.002 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка