- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ GV50 (ID: 824013)
Проектор BenQ GV50 BENQ-PROJ-GV50
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1920x1080
Яркост (lumens): 500 ANSI Lumens
Размери на екрана: 80'' ~ 120'' (210 ~ 320 cm)
Коефициент на увеличение: Fixed
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 824013
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | Laser, DLP |
| Яркост (lumens) | 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 100 000:1 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Supported resolution | VGA (640 x 480), 4k UHD (3840 x 2160) |
| Размери на екрана | 80'' ~ 120'' (210 ~ 320 cm) |
| Минимално разстояние от екрана (м) | Нормално |
| Поддържани формати | Native 16:9 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 4W x2 Chamber, 10W Woofer |
| Работен шум (dB) | 29 dB (Standard), 26 dB (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Вход |
USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.0A/Reader)
USB Type C (Display Port/ PD in 20V-2.25A to 5A/ PD out 5V-2A 9V-2A 12V-1.5A 15V1.2A/ Reader) |
| Живот на лампата | 20 000 h (standard), 30 000 h (eco) |
| Размери | 13.0 x 19.1 x 21.1 cm |
| Тегло (кг) | 2.1 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики |
Custom
HDR Custom HDR Night Shift HDR Vibrant HLG Custom Night Shift Vibrant Bright Cinema Game HDR Cinema HDR Game HLG |
| HDMI | HDMI |
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 16.7M |
| Minimum vertical refresh rate (kHz) | 23 |
| Maximum vertical refresh rate (kHz) | 85 |
| Minimum horizontal refresh rate (kHz) | 15 |
| Maximum horizontal refresh rate (kHz) | 135 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | 10 W, 2 x 4W |
| Интерфейс | 1 x HDMI, 1 x USB Type-A, 1 x USB Type-C |
| Консумация | Нормален/Standby: 120W / 0.5W |
| Код на продукта | BENQ-PROJ-GV50 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
5.0
1 отзива.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив