- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ LH650 DLP (ID: 880459)
Проектор BenQ LH650 DLP 9H.JS577.1KE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1920x1080
Яркост (lumens): 4 000 ANSI Lumens
Коефициент на увеличение: 1.3x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 880459
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | Laser, DLP |
| Яркост (lumens) | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Поддържани формати | Native 16:9 |
| Звук | 10W |
| Работен шум (dB) | 34 dBA (Normal), 28 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Вход | 3 USB Type A, USB Type C (Display Port with PD out 5V/1A), RS232 in (DB-9pin) |
| Изход | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Вид лампа | Laser |
| Живот на лампата | 20,000 hours |
| Размери | 30.4 x 22.5 x 11.2 |
| Тегло (кг) | 2.9 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики |
Rec. 709 Coverage: 92%; Keystone Adjustment: 2D
(Auto) Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Picture Modes: 3D Bright HDR10 HLG Presentation Spreadsheet sRGB User 1 User 2 Video Conference; Remote Control RCI023 |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 9H.JS577.1KE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив