- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ LH750 PROJECTOR LH750 WHITE (ID: 883645)
Проектор BenQ LH750 PROJECTOR LH750 WHITE 9H.JSY77.14E
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1920x1080
Яркост (lumens): 5 000 ANSI Lumens
Размери на екрана: 60” ~ 200”
Коефициент на увеличение: Manual, Factor:1 - 1.62
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
15 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883645
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 5 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 500 000:1 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Размери на екрана | 60” ~ 200” |
| Поддържани формати | Native 16:9 |
| Звук | 20W |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor:1 - 1.62 |
| Вход | LAN (RJ45), 2x USB Type A |
| Изход | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Вид лампа | LED |
| Живот на лампата | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери | 38.0 x 26.3 x 12.7 |
| Тегло (кг) | 5.8kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики | Keystone Adjustment 2D, (Auto) Vertical ± 40 degrees; Horizontal ± 40 degrees |
| HDMI | 2 HDMI (1 for wireless dongle) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 9H.JSY77.14E |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив