- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ LH830ST PROJECTOR FOR BUSINESS LH830ST BLACK (ID: 883644)
Проектор BenQ LH830ST PROJECTOR FOR BUSINESS LH830ST BLACK 9H.JT877.75E
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1920 x 1080
Яркост (lumens): 4 000 ANSI Lumens
Размери на екрана: 70” ~ 300”
Коефициент на увеличение: Fixed
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883644
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000 : 1 |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Supported resolution | Макс. 4k UHD (3840 x 2160) |
| Размери на екрана | 70” ~ 300” |
| Поддържани формати | Native 16:9 |
| Звук | 15W |
| Работен шум (dB) | 30 dB норм. режим, 24 dB еко режим |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Вход | LAN (RJ45), 2 USB Type A, RS232 in (DB-9pin) |
| Изход | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Вид лампа | Laser |
| Живот на лампата | 20000 h |
| Размери | 27.9x 22.9 x 12.0 cm |
| Тегло (кг) | 3.4 kg |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Keystone Adjustment 2D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 Billion |
| Minimum vertical refresh rate (kHz) | 23 |
| Maximum vertical refresh rate (kHz) | 120 |
| Minimum horizontal refresh rate (kHz) | 15 |
| Maximum horizontal refresh rate (kHz) | 135 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | 15 W |
| Интерфейс | 1 x Audio out, 2 x USB 2.0, 1 x RS-232 (COM), 1 x USB (Type C), 2 x HDMI, HDCP 2.2, LAN (RJ45) |
| Консумация | 200 W |
| Код на продукта | 9H.JT877.75E |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив