- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ LW600ST- WXGA (1280x800), 2800 ANSI, 20000:1, HDMI, Rec. 709 (95%) (ID: 833427)
Проектор BenQ LW600ST- WXGA (1280x800), 2800 ANSI, 20000:1, HDMI, Rec. 709 (95%) BENQ-PROJ-LW600ST
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1280 x 800
Яркост (lumens): 2800 lm
Коефициент на увеличение: 1.49
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 833427
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 2800 lm |
| Контраст | 20 000:1 |
| Резолюция | 1280 x 800 |
| Supported resolution | WXGA (1280x800) |
| Минимално разстояние от екрана (м) | Нормално |
| Звук | 10 W |
| Работен шум (dB) | 34 dB норм., 28 dB еко |
| Коефициент на увеличение | 1.49 |
| Живот на лампата | 20000 h |
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 Billion |
| Minimum vertical refresh rate (kHz) | 23 |
| Maximum vertical refresh rate (kHz) | 120 |
| Minimum horizontal refresh rate (kHz) | 15 |
| Maximum horizontal refresh rate (kHz) | 102 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | 10 W |
| Интерфейс | 2 x HDMI |
| Консумация | Max / Normal / Eco: 280W / 260W / 215W |
| Код на продукта | BENQ-PROJ-LW600ST |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив