- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ MH560 (ID: 203104)
Проектор BenQ MH560 9H.JNG77.13E
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 203104
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 3 800 ANSI Lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Supported resolution | Макс. WUXGA 1920 x 1200 |
| Размери на екрана | 70" ~ 150" (177.8 ~ 381 cm) |
| Минимално разстояние от екрана (м) | Нормално |
| Поддържани формати | Native 16:9 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W |
| Работен шум (dB) | 32/29 dBA (Typ./Eco.) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Вход |
VGA
S-Video RCA Audio In RS232 USB A 1.5A |
| Изход | VGA out, Audio Out |
| Живот на лампата | 6,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 15,000 Hours (LampSave) |
| Размери | 29.6 x 22.1 x 12.0 |
| Тегло (кг) | 2.30 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики |
Keystone Adjustment: 1D
Vertical ± 40 degrees; Picture Modes: 3D Bright Infographic Presentation Spreadsheet sRGB User 1 User 2 |
| HDMI | 2 HDMI |
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 Billion |
| Minimum vertical refresh rate (kHz) | 23 |
| Maximum vertical refresh rate (kHz) | 120 |
| Minimum horizontal refresh rate (kHz) | 15 |
| Maximum horizontal refresh rate (kHz) | 102 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | 10 W |
| Интерфейс | 1 x D-sub,2 x HDMI,1 x Monitor out,1 x Composite Video in (RCA),1 x S-Video in,1 x Audio in (Mini Jack),1 x Audio out (Mini Jack),1 x USB (Type mini B),1 x RS232 (DB-9pin) |
| Консумация | Max / Normal / Eco: 280W / 260W / 215W |
| Код на продукта | 9H.JNG77.13E |
BenQ използва само висококачествени стъклени лещи, за да сведе до минимум цветното отклонение, гарантирайки дълготрайно качество на изображението с блестяща яснота.
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.