- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ MW826STH (ID: 204828)
Проектор BenQ MW826STH 9H.JMW77.13E
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 204828
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 3 500 lm |
| Контраст | 20 000:1 |
| Резолюция | 1280x800 |
| Размери на екрана | 70" ~ 120" |
| Поддържани формати | 16:10 |
| Звук | 1 х 10 W |
| Работен шум (dB) | 33 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Вход |
Computer in (D-sub 15pin) x2(Share with component)
Composite Video in (RCA) S-Video in (Mini DIN 4pin) Audio in (Mini Jack) x2 Audio L/R in (RCA) USB Type A(power only 5V/1.5A) USB Type Mini B(Download & page/down) RS232 (DB-9pin) LAN (RJ45) |
| Изход | Monitor out (D-sub 15pin), Audio out (Mini Jack) |
| Вид лампа | 200W |
| Живот на лампата | 6000 / 10000 / 15000 ч |
| Размери | 29.6 x 23.9 x 12.0 |
| Тегло (кг) | 2.6 кг |
| Цвят | Бял |
| Други характеристики |
Security Bar
Kensington lock Keystone Correction 1D Vertical +/- 30 degrees |
| HDMI | 2 HDMI |
| Гаранция | 36 месеца |
| Функции |
SmartEco
Security Bar Horizontal and vertical keystone correction Kensington lock |
| Интерфейс |
1 x Composite In S-video In
Ethernet (RJ-45) 1 x RS-232 2 x Audio In 1 х USB 2.0 2 x HDMI 1 x Audio out 2 x VGA 1 x Monitor Out 1 х Mini-B USB (Service) |
| Код на продукта | 9H.JMW77.13E |
BenQ MW826STH е късо фокусен проектор, който е идеалният помощник на всеки учител и преподавател. Този проектор ви осигурява картина с отлично качество и отлична яркост и е перфектният избор за всяко учебно заведение, което иска да подобри интерактивността на образователния си процес. Той има WXGA (1280x800) резолюция, контрастно съотношение 20,000:1, 3500 ANSI lumens и един вграден 10W високоговорител. Отличната му резолюция ви гарантира изображения с отлично качество и картина с точни и ясни цветове. BenQ MW826STH ви гарантира отлична видимост, когато прожектирате текст, числа или таблици. Освен това той ви осигурява отлична дефиниция и яснота, дори при прожектиране на малки изображения. Може да сте сигурни, че всяко изображение ще има ясни цветове и ясни и ярки детайли. Този късо фокусен проектор ви дава възможността да работите на малки пространства, без да правите компромиси с големината и качеството на изображенията, които виждате. Високата му яркост ви осигурява ясно съдържание дори когато прожектирате в светли помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като учениците и студентите в стаята имат възможност да си водят бележки без да правят компромис с качеството на изображенията, които виждат. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.