- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ MX560C PROJECTOR FOR BUSINESS MX560C WHITE (ID: 880885)
Проектор BenQ MX560C PROJECTOR FOR BUSINESS MX560C WHITE 9H.JTE77.1NE
изчерпано
Резолюция: 1024x768
Яркост (lumens): 4 000 ANSI Lumens
Коефициент на увеличение: 1.1x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 880885
Характеристики
| Проекторна система | DLP, XGA |
| Яркост (lumens) | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 20 000:1 |
| Резолюция | 1024x768 |
| Поддържани формати | Native 4:3 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W |
| Работен шум (dB) | 34 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Вход |
PC in (D-sub 15pin)
Audio in (Mini Jack) USB Type A USB Type B Mini RS232 (DB-9pin) |
| Изход | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Живот на лампата | 6,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 15,000 Hours (LampSave) |
| Размери | 29.6 x 22.1 x 12.0 |
| Тегло (кг) | 2.3 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики | Keystone Adjustment: 1D, (Auto) Vertical ± 30 degrees |
| HDMI | HDMI 1 (1.4a/HDCP1.4) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 9H.JTE77.1NE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив