- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ MX808STH (ID: 203138)
Проектор BenQ MX808STH BENQ-PROJ-MX808STH
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 203138
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 3 600 lm |
| Контраст | 20 000:1 |
| Резолюция | 1024 x 768 |
| Supported resolution | VGA(640 x 480),WUXGA_RB (1920 x 1200) |
| Размери на екрана | 60" ~ 120" |
| Минимално разстояние от екрана (м) | Нормално |
| Поддържани формати | 4:3 |
| Звук | 10Wx 1 |
| Работен шум (dB) | 34 dB норм. режим,29 dB еко режим |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Вход | PC (D-sub 15pin), Audio in, RS232 In, USB TypeA-2, USB Type mini B |
| Изход | Monitor out, Audio out |
| Вид лампа | 200W |
| Живот на лампата | 10000 h |
| Размери | 29.6 x 23.9 x 12.0 |
| Тегло (кг) | 2.60 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики | Keystone Adjustment: 1D, Vertical +/- 30 degrees |
| HDMI | 2 HDMI |
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 Billion |
| Minimum vertical refresh rate (kHz) | 23 |
| Maximum vertical refresh rate (kHz) | 120 |
| Minimum horizontal refresh rate (kHz) | 15 |
| Maximum horizontal refresh rate (kHz) | 102 |
| Стандартно съотношение | 4:3 |
| Вградени високоговорители | 10 W |
| Интерфейс | VGA in x1, VGA out x1, HDMI x2, Audio in – 3.5 mm jack x1,,Audio out x1, USB Type mini B x1, USB type A x1, RS232 D-Sub 9pin x1 |
| Консумация | 260W(typical), Standby<0.5W |
| Код на продукта | BENQ-PROJ-MX808STH |
BenQ MX808STH е ултракъс фокусен проектор, който е идеалният помощник на всеки учител и преподавател. Той има XGA (1,024 x 768) резолюция, контрастно съотношение 20,000:1, 3600 ANSI lumens и един вграден 10W високоговорител. Този проектор ви осигурява картина с отлично качество и отлична яркост и е перфектният избор за всяко учебно заведение, което иска да подобри интерактивността на образователния си процес. Този ултракъс фокусен проектор ви дава възможността да работите на малки пространства, без да правите компромиси с големината и качеството на изображенията, които виждате. Високата му яркост ви осигурява ясно съдържание дори когато прожектирате в светли помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като учениците и студентите в стаята имат възможност да си водят бележки без да правят компромис с качеството на изображенията, които виждат. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.