- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ TH585p (ID: 696535)
Проектор BenQ TH585p 9H.JLS77.14E
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1920x1080
Яркост (lumens): 3 500 Lumens
Размери на екрана: 30” ~ 300”
Коефициент на увеличение: 1.1x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 696535
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 3 500 Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Supported resolution | VGA(640 x 480),WUXGA_RB (1920 x 1200) |
| Размери на екрана | 30” ~ 300” |
| Минимално разстояние от екрана (м) | Нормално |
| Поддържани формати | 16:9 Native |
| Звук | 10W |
| Работен шум (dB) | 35/29 dBA (Typ./Eco.) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Вход |
USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.5A)
RS232 in (DB-9pin) Audio in (3.5mm Mini Jack) |
| Изход | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Вид лампа | 245W lamp |
| Живот на лампата | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 8,000 hours / LampSave 15,000 hours |
| Размери | 31.2 x 22.5 x 11.0 |
| Тегло (кг) | 2.79 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики |
Keystone Adjustment: 1D, Vertical ± 40 degrees
Picture Modes: 3D Bright, Cinema Game Living Room Sports |
| HDMI |
HDMI-1 1.4a
HDMI-2 1.4a |
| Гаранция | 36 месеца |
| Minimum vertical refresh rate (kHz) | 24 |
| Maximum vertical refresh rate (kHz) | 120 |
| Minimum horizontal refresh rate (kHz) | 15 |
| Maximum horizontal refresh rate (kHz) | 102 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | 10 W |
| Интерфейс | 2x HDMI, 1x USB-A, 1x RS232 |
| Консумация | Max / Normal / Eco: 340W / 297W / 206W |
| Код на продукта | 9H.JLS77.14E |
Виж повече
Допълнителна информация
BenQ TH585p е страхотен проектор за домашно кино, който ви позволява да гледате филми и да играете игри от комфорта на дома си без да правите компромис с невероятните цветове, които очаквате. Благодарение на този проектор може да превърнете хола си в кино зала за секунди и да се наслаждавате на любимите си филми и сериали, както никога досега. Проекторът разполага с бързо време на реакция от 16 мс, което ви осигурява плавна картина, без досадно накъсване. По този начин може да гледате любимите си спортни състезания и да играете любимите си игри, без да се притеснявате, че ще изпуснете важно действие на екрана. Специалният режим за игри наглася изображенията като увеличава наситеността на тъмните сцени и подобрява видимостта на екрана. BenQ TH585p разполага с 1080p (1920x1080) резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. Вече може да поканите всички ваши приятели и да се насладите на филми, спортни състезания и игри от комфорта на дома си. Проекторът разполага с висока яркост от 3500 лумена, ярък 95% Rec.709 цвят и вграден 10W високоговорител. Те ви гарантират потапяне във всяко действие на екрана и ви помагат да се насладите на любимите си забавления по изцяло нов начин. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив