- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ TK700ST DLP (ID: 807342)
Проектор BenQ TK700ST DLP 9H.JP877.17E
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 3840x2160
Яркост (lumens): 3 000 ANSI Lumens
Размери на екрана: 60'' ~ 200'' (152.4 ~ 508 cm)
Коефициент на увеличение: 1.2x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 807342
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 3 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Размери на екрана | 60'' ~ 200'' (152.4 ~ 508 cm) |
| Поддържани формати | Native 16:9 (6 aspect ratio) |
| Звук | Chamber Speaker 5W |
| Работен шум (dB) | 34 (Typ) / 28dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.2x |
| Вход | USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.5A), RS232 (DB-9pin) |
| Изход | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Вид лампа | 305W |
| Живот на лампата | Normal 4000 hours / Eco 10000 hours / SmartEco 10000 hours / Lampsave 15000 hours |
| Размери | 31.2 x 24.6 x 11.0 |
| Тегло (кг) | 3.1 |
| Цвят | White |
| HDMI | 2 HDMI (HDMI 2.0b & HDCP 2.2) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 9H.JP877.17E |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив