- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- BenQ
- BenQ X500i (ID: 739202)
Проектор BenQ X500i 9H.JSC77.17E
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 3840 x 2160
Яркост (lumens): 2 200 ANSI Lumens
Коефициент на увеличение: 1.2x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 739202
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | DLP |
| Яркост (lumens) | 2 200 ANSI Lumens |
| Контраст | 500 000:1 |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Supported resolution | VGA (640 x 480),UXGA (1600 x 1200), Макс. 4k UHD (3840 x 2160) |
| Минимално разстояние от екрана (м) | Нормално |
| Поддържани формати | Native 16:9 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 5W x2 |
| Работен шум (dB) | 33/29 dBA (Normal/Eco mode) |
| Коефициент на увеличение | 1.2x |
| Вход | USB Type A (2.0/Power Supply1.0A/Reader/FW Upgrade), USB Type C (Display Port with PD out 5V/1A), RS232 in (DB-9pin) |
| Изход | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Вид лампа | 4LED |
| Живот на лампата | 20000 h |
| Размери | 36.6 x 24.4 x 11.8 |
| Тегло (кг) | 3.6 kg |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Game Mode, Netflix Preload, Rec. 709 Coverage 95%, Keystone Adjustment: 2D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Remote Control RCI074, Low input lag (4K/1080P: 16.67ms@60Hz; 1080p: 8ms@120Hz, 1080p: 4.16ms@240Hz) |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 Billion |
| Minimum vertical refresh rate (kHz) | 23 |
| Maximum vertical refresh rate (kHz) | 240 |
| Minimum horizontal refresh rate (kHz) | 15 |
| Maximum horizontal refresh rate (kHz) | 135 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | 2 W |
| Интерфейс | USB Type-C, HDMI, USB-A, RS232, 3.5mm Jack |
| Консумация | Нормален/Standby: 280W / 0.5W |
| Код на продукта | 9H.JSC77.17E |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив