- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- Epson EB-2250U (ID: 331884)
Проектор Epson EB-2250U V11H871040
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 331884
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Проекторна система | 3LCD projector - 1080p |
| Яркост (lumens) | 5000 lumens |
| Контраст | 400:1 / 15000:1 (dynamic) |
| Резолюция | WUXGA - WUXGA (1920 x 1200) |
| Размери на екрана | 50 - 300 inches |
| Разстояние от екрана | 1.5 m - 9 m |
| Поддържани формати | 16:10 |
| Звук | 16 Watt |
| Тип на звука | Mono |
| Работен шум (dB) | 39 dBA |
| Коефициент на увеличение | Digital, Factor: 1 - 1.6 |
| Фокусно разстояние | 1.38 - 2.28:1 |
| Вход |
USB 2.0 Type A
USB 2.0 Type B RS-232C Wired Network Gigabit ethernet interface VGA in (2x) HDMI in (2x) Composite in RGB in (2x) MHL Stereo mini jack audio in (2x) |
| Изход | VGA out, RGB out, Stereo mini jack audio out |
| Вид лампа | 300 Watt |
| Живот на лампата | Up to 5000 hour(s) - normal mode, Up to 10000 hour(s) - economic mode |
| Размери | 37.7 x 29.1 x 11.0 |
| Тегло (кг) | 4.8 kg |
| Цвят | White |
| Трапецовидна корекция | Horizontal, vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -30 / +30 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -30 / +30 |
| HDMI |
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Included cables in the package | 1 x VGA cable |
| Бленд на обектива | F/1.5-2.0 |
| Стандартно съотношение | 16:10 |
| Брой говорители | 1 x mixed channel |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 29 dBA |
| Дигитално увеличение | 1.6x |
| Фокус | Manual |
| Мрежа | Ethernet |
| Аксесоари | Wireless remote control |
| Сигурност | Security lock slot (cable lock sold separately), password protection |
| Brightness (white) | 5000 lumens |
| Brightness (color) | 5000 lumens |
| Brightness (economy) | 3800 lumens |
| Размер на изображението | 127 cm - 762 cm |
| Функции |
sRGB colour profile
Blackboard Mode Auto Vertical Keystone Split Screen DICOM Simulation Mode Direct Power On Direct Power Off Dynamic Mode instant on/off |
| Протоколи за предаване на изображения | Wired LAN |
| Интерфейс |
1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A
1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B (management) 1 x network - RJ-45 1 x VGA output - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x composite video input - RCA 2 x component video / RGB input - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 2 x audio line-in - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x audio line-out - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x Mobile High-Definition Link (MHL) / HDMI - 19 pin HDMI Type A |
| Волтаж | AC 230V (50 - 60 Hz) |
| Консумация | 420 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 37.7 cm |
| Височина | 11 cm |
| Дълбочина | 29.1 cm |
| Работна влажност | 20 - 80% |
| Минимална работна температура | 5 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Софтуер | EasyMP Network Projection, EasyMP Slide Converter, EasyMP Monitor, EasyMP Multi PC Projection |
| Код на продукта | V11H871040 |
Epson EB-2250U e висококачествен WUXGA (1920 x 1200) мултимедиен проектор, който ви позволява да изнасяте презентации на професионално ниво по лесен и приятен начин. Той ви гарантира безупречни и висококачествени изображения с размер на екрана до 300 инча. Благодарение на технологията 3LCD вие имате възможността да се наслаждавате на висококачествено съдържание с ярки и ясни цветове и детайли дори в силно осветени помещения. Функцията за смяна на слайдове чрез движение на ръката ще ви помогне да изнасяте бизнес презентациите си още по-умно, интуитивно и впечатляващо. Лампата му издържа до 10,000 часа работа в еко режим, което прави този прожектор изключително умно и енергийно ефективно прожекторно решение. В допълнение Epson EB-2250U се настройва изключително лесно и има редица функции, които ще улеснят работния ви процес. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://epson.com/support/projection-distance-calculators
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.