- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- Epson EB-FH18 (ID: 820286)
Проектор Epson EB-FH18 V11HB59240
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1920x1080
Яркост (lumens): Color brightness: 4 100...
Размери на екрана: 31" ~ 304"
Коефициент на увеличение: Manual, Factor:1 - 1.62
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820286
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter |
| Яркост (lumens) | Color brightness: 4 100 Lumen- 2 300 Lumen (economy) In accordance with IDMS15.4; Black and white brightness: 4 100 Lumens - 2 300 Lumens (economy) In accordance with ISO 21118:2020 |
| Контраст | 16 000 : 1 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Размери на екрана | 31" ~ 304" |
| Разстояние от екрана | 0.88 m - 14.29 m |
| Поддържани формати | 16:9 |
| Звук | 16W |
| Тип на звука | Mono |
| Работен шум (dB) | 37 dB (Normal), 28 dB (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor:1 - 1.62 |
| Фокусно разстояние | 1.30 - 2.09:1 |
| Вход |
USB 2.0 type A
USB 2.0 type B Jack plug out HDMI input (2x) Miracast |
| Изход | Stereo mini jack audio out |
| Вид лампа | 230W |
| Живот на лампата | 5500 / 12000 hours (Normal/Eco) |
| Размери | 30.9 x 29.3 x 10.5 |
| Тегло (кг) | 3.1 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики |
A/V mute
AV Mute Slide Auto power on Auto source search Built-in speaker Screen mirroring Direct Power on/off Document camera compatible Home screen JPEG viewing Long lamp life OSD copy function PC free Quick Corner Schedule function |
| Трапецовидна корекция | Horizontal, vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -30 / +30 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -30 / +30 |
| HDMI | 2 HDMI ports, WiFi 6E and Apple AirPlay 2 compatibility |
| Гаранция | 60 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 16.7 million colours |
| Бленд на обектива | F/1.51-1.77 |
| Увеличение | Manual |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 28 dB |
| Дигитално увеличение | 1.62x |
| Фокус | Manual |
| Вградени устройства | Speaker |
| Мрежа | 802.11a/b/g/n/ac |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control |
| Стандарти | IPv6 |
| Brightness (white) | 4100 lumens |
| Brightness (color) | 4100 lumens |
| Brightness (economy) | 2300 lumens |
| Размер на изображението | 78.7 cm - 772 cm |
| Функции |
Auto power on
Cinema Mode Dynamic Mode Blackboard Mode Presentation Mode sRGB Mode AV mute Direct Power Off Direct Power On screen mirroring document camera compatible web control web remote |
| Adjustments | Keystone correction |
| Протоколи за предаване на изображения |
IEEE 802.11a
IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac Miracast AirPlay 2 |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B (management) 2 x HDMI input - 19 pin HDMI Type A 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A 1 x audio line-out - mini-phone stereo 3.5 mm |
| Волтаж | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Консумация | 284 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 Watt |
| Ширина | 30.9 cm |
| Височина | 10.5 cm |
| Дълбочина | 29.3 cm |
| Код на продукта | V11HB59240 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив