- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- EPSON EB-L260F 4600Lm 3LCD 1080p Full HD (ID: 660420)
Проектор EPSON EB-L260F 4600Lm 3LCD 1080p Full HD V11HA69080
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 660420
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Проекторна система | 3LCD |
| Яркост (lumens) | 4 600 lm |
| Контраст | 2 500 000:1 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Размери на екрана | 31 - 310" |
| Разстояние от екрана | 88 cm - 9.06 m |
| Поддържани формати | 16:9 |
| Звук | 16W |
| Тип на звука | Mono |
| Работен шум (dB) | 37dB / 27dB (Normal / Eco) |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor: 1 - 1.62 |
| Фокусно разстояние | 1.32 - 2.12:1 |
| Вход |
USB 2.0-A
USB 2.0 Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T) RS-232C 2 VGA in Composite in 2 Audio In Microphone in |
| Изход | VGA out, Audio out, Cinch audio out |
| Вид лампа | Laser |
| Живот на лампата | 20 000 / 30 000 ч |
| Размери | 325 x 299 x 90 мм |
| Тегло (кг) | 4.20 kg |
| Цвят | Бял |
| Други характеристики |
Kensington lock
Security bar Control panel lock Padlock Security cable hole Video Color Modes: Blackboard Cinema Dynamic Presentation sRGB DICOM SIM Multi Projection |
| Трапецовидна корекция | Horizontal, vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -30 / +30 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -30 / +30 |
| HDMI | 2 HDMI (HDCP 2.2) |
| Гаранция | 62 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Included cables in the package | 1 x HDMI cable - 1.8 m |
| Включени аксесоари |
Дистанционно управление
HDMI кабел |
| Бленд на обектива | F/1.51-1.77 |
| Увеличение | Manual |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Брой говорители | 1 x mixed channel |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 27 dB |
| Фокус | Manual |
| Вградени устройства | Speaker, 0.62-inch LCD |
| Мрежа | 802.11a/b/g/n/ac, Ethernet |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control |
| Сигурност |
Security lock slot (cable lock sold separately)
password protection control panel lock security bar Wireless LAN Lock padlock security cable hole |
| Вид на слота за сигурност | Kensington security slot |
| Стандарти | HDCP 2.2, IPv6 |
| Brightness (white) | 4600 lumens |
| Brightness (color) | 4600 lumens |
| Brightness (economy) | 3200 lumens |
| Размер на изображението | 78.7 cm - 787 cm |
| Функции |
EPSON Quick Corner
Edge blending EPSON 3LCD technology Split Screen AMX Device Discovery Direct Power On Direct Power Off Game mode Control4 Certified Dynamic Mode auto power on Crestron Integrated Partner Screen Share Presentation Mode Extron IPLink certified Cinema Mode RGB liquid crystal shutter Super Resolution |
| Функции |
Auto Power Off
Security Bar AV Mute Slide PC Free Quick Corner Super resolution Split Screen Function Horizontal and vertical keystone correction OSD copy function Wireless LAN capable Kensington lock Dynamic Mode Cinema Mode Presentation Mode Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n/ac Edge Blending sRGB Mode Game Mode Screen Share |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 240 Hz |
| Видео интерфейс | VGA, HDMI, composite video |
| Протоколи за предаване на изображения |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g wired LAN IEEE 802.11a IEEE 802.11n Miracast IEEE 802.11ac |
| Интерфейс |
1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A
1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B 2 x VGA input 1 x VGA output 2 x HDMI input 1 x composite video input - RJ-45 1 x network - RJ-45 1 x audio line-out - mini-phone stereo 3.5 mm 2 x audio line-in - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x serial RS-232C |
| Волтаж | AC 220 - 240 V (50 - 60 Hz) |
| Консумация | 260 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 32.5 cm |
| Височина | 9 cm |
| Дълбочина | 29.9 cm |
| Работна влажност | 20 - 80% |
| Софтуер | EasyMP Multi PC Projection, Epson Projector Management Software, Epson Projector Content Manager |
| TCO сертифициран | TCO Certified Projectors 9 |
| Код на продукта | V11HA69080 |
EB-L260F е базов Full HD безжичен лазерен проектор, който в комбинация с усъвършенстваните функции, става идеалното решение за всяка работна среда. Той предлага яркост от 4 600 лумена, широка гама от възможности за безжична и кабелна връзка и възможността за мащабируем размер на картината до 310 инча. Идеалното Full HD решение за лазерен проектор ви позволява да надстроите до производителност с лазерно качество и надеждност на достъпна цена. Високият коефициент на контрастност от 2500000:1 и технологията 3LCD осигуряват професионално, първокласно и ясно предоставяне на съдържание във всяка работна среда, което задържа интереса на публиката. Този лек и компактен проектор позволява 360-градусово монтиране без компромис с качеството на картината и поддържа ултраширока картина 16:6, HDMI изход и сливане на краищата за инсталиране на системи с няколко проектора.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.