- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- Epson EB-L690U (ID: 854082)
Проектор Epson EB-L690U V11HB29040
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: WUXGA - WUXGA (1920 x 1200)
Яркост (lumens): 6500 lumens
Размери на екрана: 50" ~ 500"
Коефициент на увеличение: Manual, Factor: 1 - 1.6
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
32 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 854082
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | 3LCD projector |
| Яркост (lumens) | 6500 lumens |
| Контраст | 5000000:1 (dynamic) |
| Резолюция | WUXGA - WUXGA (1920 x 1200) |
| Размери на екрана | 50" ~ 500" |
| Разстояние от екрана | 1.4 m - 23.84 m |
| Поддържани формати | 16:10 |
| Звук | 10 Watt |
| Работен шум (dB) | 32 dB |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor: 1 - 1.6 |
| Фокусно разстояние | 1.35 - 2.2:1 |
| Вход |
USB Type A x 2
USB Type B Screen Mirroring (Miracast) HDMI in x 2 Stereo mini in x 2 HDBaseT VGA in x2 VGA out |
| Изход | HDMI out, Stereo mini jack audio out |
| Вид лампа | Laser |
| Живот на лампата | Up to 20000 hour(s) - normal mode Up to 30000 hour(s) - economic mode |
| Размери | 44.0 x 34.0 x 13.8 |
| Тегло (кг) | 8.2 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики |
Security (Kensington lock)
Arc Correction Automatic keystone correction Horizontal and vertical keystone correction; Video Color Modes: Cinema Dynamic Presentation sRGB DICOM SIM Multi Projection |
| Трапецовидна корекция | Horizontal, vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -50 / +50 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -20 / +20 |
| HDMI | HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Бленд на обектива | F/1.5-1.7 |
| Увеличение | Manual |
| Стандартно съотношение | 16:10 |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 25 dB |
| Дигитално увеличение | 1.6x |
| Фокус | Manual |
| Вградени устройства | Speaker |
| Мрежа | 802.11a/b/g/n/ac, Ethernet |
| Език | Philippines |
| Аксесоари | Remote control, batteries |
| Сигурност | Security lock slot (cable lock sold separately), password protection, Wireless LAN Lock, padlock |
| Вид на слота за сигурност | Kensington security slot |
| Стандарти | ISO 21118 |
| Brightness (economy) | 4550 lumens |
| Размер на изображението | 127 cm - 1270 cm |
| Функции |
Edge blending
Split Screen PJlink DICOM Simulation Mode Direct Power On Direct Power Off Dynamic Mode auto power on Crestron Integrated Partner SNMP support High Dynamic Range (HDR) document camera compatible Presentation Mode Cinema Mode Natural Mode 16:6 aspect ratio support 21:9 aspect ratio support AV mute screen mirroring web control web remote |
| Adjustments | Keystone correction |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Протоколи за предаване на изображения |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g wired LAN IEEE 802.11a IEEE 802.11n NFC (Near Field Communication) Miracast IEEE 802.11ac |
| Интерфейс | 2 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B (management) 1 x serial RS-232C 1 x network - RJ-45 1 x HDMI output - 19 pin HDMI Type A 2 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x HDBaseT 1 x audio line-out - mini-phone stereo 3.5 mm |
| Волтаж | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Консумация | 336 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.4 Watt |
| Ширина | 44 cm |
| Височина | 13.8 cm |
| Дълбочина | 34 cm |
| Работна влажност | 20 - 80% |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 60 °C |
| TCO сертифициран | TCO Certified Projectors 9 |
| Код на продукта | V11HB29040 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив