- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- Epson EB-W53 (ID: 820496)
Проектор Epson EB-W53 V11HB57040
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: WXGA - WXGA (1280 x 800)
Яркост (lumens): 4000 lumens
Размери на екрана: 33" ~ 375"
Коефициент на увеличение: Digital, Factor:1 - 2
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820496
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | 3LCD projector |
| Яркост (lumens) | 4000 lumens |
| Контраст | 16000:1 (dynamic) |
| Резолюция | WXGA - WXGA (1280 x 800) |
| Размери на екрана | 33" ~ 375" |
| Разстояние от екрана | 1.64 m |
| Поддържани формати | 16:10 |
| Звук | 2 Watt |
| Тип на звука | Mono |
| Работен шум (dB) | 37 dB |
| Коефициент на увеличение | Digital, Factor:1 - 2 |
| Фокусно разстояние | 1.27 - 2.54:1 |
| Вход | USB 2.0 Type B (Service Only), HDMI in (2x) |
| Изход | Stereo mini jack audio out |
| Вид лампа | UHE 210 Watt |
| Живот на лампата | Up to 6000 hour(s) - normal mode Up to 12000 hour(s) - economic mode |
| Размери | 30.2 x 23.7 x 8.2 |
| Тегло (кг) | 2.5 kg |
| Цвят | White |
| Други характеристики |
Auto source search
Built-in speaker Horizontal and vertical keystone correction Long lamp life Quick Corner Split-Screen-Function |
| Трапецовидна корекция | Horizontal, vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -30 / +30 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -30 / +30 |
| HDMI | 2 HDMI ports |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Възпроизвеждане на цветове | 16.7 million colours |
| Бленд на обектива | F/1.44 |
| Увеличение | Manual |
| Стандартно съотношение | 16:10 |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 28 dB |
| Дигитално увеличение | 2x |
| Фокус | Manual |
| Вградени устройства | Speaker |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control |
| Сигурност | Security lock slot (cable lock sold separately), password protection, padlock |
| Вид на слота за сигурност | Kensington security slot |
| Brightness (white) | 4000 lumens |
| Brightness (color) | 4000 lumens |
| Brightness (economy) | 2600 lumens |
| Размер на изображението | 83.8 cm - 952 cm |
| Функции |
Auto power on
Cinema Mode Dynamic Mode Presentation Mode sRGB Mode Blackboard Mode Split Screen |
| Adjustments | Keystone correction |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B (management) 2 x HDMI input - 19 pin HDMI Type A |
| Волтаж | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Консумация | 284 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 Watt |
| Ширина | 30.2 cm |
| Височина | 8.2 cm |
| Дълбочина | 23.7 cm |
| Минимална работна температура | 5 °C |
| Максимална работна температура | 35 °C |
| Код на продукта | V11HB57040 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив