- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- Epson EF-21G (ID: 775267)
Проектор Epson EF-21G V11HB35340
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: Full HD - Full HD (1920 x 1080)
Яркост (lumens): 1000 lumens
Размери на екрана: 30" ~ 150"
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 775267
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | 3LCD projector - 1080p |
| Яркост (lumens) | 1000 lumens |
| Контраст | 5000000:1 (dynamic) |
| Резолюция | Full HD - Full HD (1920 x 1080) |
| Размери на екрана | 30" ~ 150" |
| Разстояние от екрана | 1.33 m |
| Поддържани формати | 16:9 |
| Звук | 5 Watt |
| Работен шум (dB) | 23 dB |
| Фокусно разстояние | 1 - 1.82:1 |
| Вход |
USB 2.0 type A
USB 2.0 Mini-B Jack plug out HDMI ARC HDMI (HDCP 2.3) |
| Изход | Stereo mini jack audio out |
| Вид лампа | Laser |
| Живот на лампата | Up to 20000 hour(s) - normal mode Up to 20000 hour(s) - medium mode Up to 20000 hour(s) - economic mode |
| Размери | 19.7 x 19.1 x 11.3 |
| Тегло (кг) | 2.3 kg |
| Цвят | Green |
| Други характеристики |
Google TV
Automatic keystone correction Built-in speaker Chromecast Google search Horizontal and vertical keystone correction Instant on/off Quick Corner; 2D Colour Modes: Dynamic Natural Cinema Vivid |
| HDMI | HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Възпроизвеждане на цветове | 16.7 million colours |
| Бленд на обектива | F/2. |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 19 dB |
| Фокус | Powered |
| Вградени устройства | Speaker |
| Internet services | Google TV |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control |
| Сигурност | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Стандарти | ISO 21118 |
| Brightness (white) | 1000 lumens |
| Brightness (color) | 1000 lumens |
| Brightness (economy) | 500 lumens |
| Размер на изображението | 76.2 cm - 381 cm |
| Функции |
Dynamic Mode
Natural Mode Cinema Mode Vivid Mode auto keystone instant on/off HDR10 compatibility |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 240 Hz |
| Протоколи за предаване на изображения | Chromecast, Wi-Fi |
| Интерфейс | HDMI 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B Audio line-out - mini-phone 3.5 mm |
| Волтаж | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Консумация | 108 Watt |
| Ширина | 19.7 cm |
| Височина | 11.3 cm |
| Дълбочина | 19.1 cm |
| Работна влажност | 20 - 80% |
| Минимална работна температура | 5 °C |
| Максимална работна температура | 35 °C |
| Код на продукта | V11HB35340 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив