- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- EPSON EF-72 4K UHD PRO Projector 1000lm (ID: 851532)
Проектор EPSON EF-72 4K UHD PRO Projector 1000lm V11HB76640
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851532
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | 3LCD projector |
| Яркост (lumens) | 1000 lumens |
| Контраст | 5000000:1 (dynamic) |
| Резолюция | 4K PRO-UHD |
| Разстояние от екрана | 0.8 m - 4 m |
| Звук | 10 Watt |
| Работен шум (dB) | 28 dB |
| Фокусно разстояние | 1.2:1 |
| Вид лампа | Laser |
| Живот на лампата | Up to 20000 hour(s) - high power Up to 20000 hour(s) - economic mode |
| Тегло (кг) | 4 kg |
| Цвят | Oak |
| Трапецовидна корекция | Horizontal, vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -20 / +20 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -20 / +20 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Бленд на обектива | F/1.6 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 23 dB |
| Вградени устройства | Speaker |
| Мрежа | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Internet services | Chromecast, Google TV |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control |
| Стандарти | ISO 21118:2020 |
| Brightness (white) | 1000 lumens |
| Brightness (color) | 1000 lumens |
| Размер на изображението | 76.2 cm - 381 cm |
| Функции |
Dynamic Mode
Natural Mode Cinema Mode Vivid Mode auto power on Auto Source Detection auto keystone CEC compatible Digital Zoom screen fit frame interpolation Game mode EPSON Quick Corner HDR10 compatibility Hybrid Log-Gamma (HLG) RGB liquid crystal shutter Dolby Audio |
| Adjustments | Keystone correction |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 240 Hz |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Протоколи за предаване на изображения |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.11ac Bluetooth |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - Type A 1 x USB 2.0 - Type B (management) 1 x audio line-out 1 x USB-C 1 x HDMI |
| Волтаж | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Консумация | 135 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 19 cm |
| Височина | 24.9 cm |
| Дълбочина | 19 cm |
| Работна влажност | 20 - 80% |
| Код на продукта | V11HB76640 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив