- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- EPSON Lifestudio POP Projector 700lm EF-61R Rose Quartz (ID: 851528)
Проектор EPSON Lifestudio POP Projector 700lm EF-61R Rose Quartz V11HB72240
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 1920x1080
Яркост (lumens): 700 lumens
Размери на екрана: 30" - 150"
Коефициент на увеличение: Digital, Factor:1 - 3,33
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851528
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | 3LCD Technology, RGB-LED |
| Яркост (lumens) | 700 lumens |
| Контраст | Over 5.000.000 : 1 |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Размери на екрана | 30" - 150" |
| Разстояние от екрана | 0.8 m - 4 m |
| Поддържани формати | 16:9 |
| Звук | 10W |
| Работен шум (dB) | Normal:24 dB (A) - Economy:20 dB (A) |
| Коефициент на увеличение | Digital, Factor:1 - 3,33 |
| Фокусно разстояние | 1.2:1 |
| Вход | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, Google TV |
| Изход | Stereo mini jack audio out |
| Вид лампа | Laser |
| Живот на лампата | 20,000 Hours (Standard) / 20,000 Hours (ECO) |
| Размери | 19.9 x 7.5 x 19.0 |
| Тегло (кг) | 1.6 kg |
| Цвят | Rose-Quartz |
| Други характеристики | HDR10, HLG |
| Трапецовидна корекция | Horizontal, vertical |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -20 / +20 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -20 / +20 |
| HDMI | HDMI (ARC/eARC) |
| Гаранция | 60 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Бленд на обектива | F/1.6 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 23 dB |
| Вградени устройства | Speaker |
| Мрежа | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Internet services | Google TV, Chromecast |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control |
| Стандарти | ISO 21118:2020 |
| Brightness (white) | 700 lumens |
| Brightness (color) | 700 lumens |
| Размер на изображението | 76.2 cm - 381 cm |
| Функции |
Dynamic Mode
Natural Mode Cinema Mode Vivid Mode auto power on Auto Source Detection auto keystone CEC compatible Digital Zoom screen fit frame interpolation Game mode EPSON Quick Corner HDR10 compatibility Hybrid Log-Gamma (HLG) RGB liquid crystal shutter Dolby Audio |
| Adjustments | Keystone correction |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 240 Hz |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Протоколи за предаване на изображения |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.11ac Bluetooth |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - Type A 1 x USB 2.0 - Type B (management) 1 x audio line-out 1 x HDMI |
| Волтаж | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Консумация | 95 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 19.9 cm |
| Височина | 7.5 cm |
| Дълбочина | 19 cm |
| Работна влажност | 20 - 80% |
| Код на продукта | V11HB72240 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив