- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- EPSON Lifestudio POP Projector 700lm EF-62B Metallic Black (ID: 851530)
Проектор EPSON Lifestudio POP Projector 700lm EF-62B Metallic Black V11HB73140
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 3840x2160
Яркост (lumens): 700 lumens
Размери на екрана: 30" ~ 150"
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851530
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter, Triple Core Engine |
| Яркост (lumens) | 700 lumens |
| Контраст | 5 000 000 : 1 |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Размери на екрана | 30" ~ 150" |
| Разстояние от екрана | 0.8 m - 4 m |
| Поддържани формати | 16:9 |
| Звук | 10W |
| Работен шум (dB) | 24 dB (Normal), 20 dB (Eco) |
| Фокусно разстояние | 1.2:1 |
| Вход |
USB 2.0 type A
USB 2.0 Mini-B Jack plug out HDMI ARC HDMI (HDCP 2.3) |
| Изход | Stereo mini jack audio out |
| Вид лампа | 83 W |
| Живот на лампата | 20 000 Hours Durability High |
| Размери | 19.9 x 19.0 x 7.5 |
| Тегло (кг) | 1.6 kg |
| Цвят | Metallic Black |
| Други характеристики | Auto Focus Streaming Apps Google Assistant |
| Трапецовидна корекция | Vertical, horizontal |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -20 / +20 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -20 / +20 |
| HDMI | HDMI (ARC/eARC) |
| Гаранция | 60 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Бленд на обектива | F/1.6 |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Дигитално увеличение | 3.33x |
| Вградени устройства | Speaker |
| Мрежа | 802.11a/b/g/n/ac |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control |
| Стандарти | ISO 21118:2020 |
| Размер на изображението | 76.2 cm - 381 cm |
| Функции |
RGB liquid crystal shutter
HDR10 compatibility Hybrid Log-Gamma (HLG) auto power on Auto Source Detection CEC compatible frame interpolation Game mode screen fit Cinema Mode Dynamic Mode Natural Mode Vivid Mode |
| Adjustments | Keystone correction |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Протоколи за предаване на изображения |
IEEE 802.11a
IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac Bluetooth |
| Интерфейс | HDMI 1 x USB (service) - 9 pin USB Type B 1 x USB - 9 pin USB Type A Audio line-out - mini-phone 3.5 mm |
| Волтаж | AC 100-240 V |
| Консумация | 83 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 19.9 cm |
| Височина | 7.5 cm |
| Дълбочина | 19 cm |
| Код на продукта | V11HB73140 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив