- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Epson
- EPSON Lifestudio POP Projector 700lm EF-62N Metallic Navy (ID: 851531)
Проектор EPSON Lifestudio POP Projector 700lm EF-62N Metallic Navy V11HB73440
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Резолюция: 3840x2160
Яркост (lumens): 700 lumens
Размери на екрана: 30" ~ 150"
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851531
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter, Triple Core Engine |
| Яркост (lumens) | 700 lumens |
| Контраст | 5 000 000 : 1 |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Размери на екрана | 30" ~ 150" |
| Разстояние от екрана | 0.8 m - 4 m |
| Поддържани формати | 16:9 |
| Звук | 10 W |
| Работен шум (dB) | 24 dB (Normal), 20 dB (Eco) |
| Фокусно разстояние | 1.2:1 |
| Вход | USB 2.0 type A, USB 2.0 Mini-B, Jack plug out, HDMI (ARC/eARC) |
| Изход | Stereo mini jack audio out |
| Вид лампа | 95 W |
| Живот на лампата | Up to 20000 hour(s) - economic mode Up to 20000 hour(s) - high power |
| Размери | 19.9 x 19.0 x 7.5 |
| Тегло (кг) | 1.6 kg |
| Цвят | Metallic blue |
| Други характеристики | Auto Focus Streaming Apps Google Assistant |
| Трапецовидна корекция | Vertical, horizontal |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -20 / +20 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -20 / +20 |
| HDMI | HDMI (ARC/eARC) |
| Гаранция | 60 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 1.07 billion colours |
| Бленд на обектива | F/1.6 |
| Стандартно съотношение | 16:9 |
| Работен шум (dB) в икономичен режим | 23 dB |
| Вградени устройства | 0.62-inch LCD, speaker |
| Мрежа | 802.11a/b/g/n, Bluetooth, Ethernet |
| Internet services | Google TV, Netflix |
| Аксесоари | Remote control, battery for remote control |
| Стандарти | ISO 21118:2020 |
| Brightness (color) | 700 lumens |
| Размер на изображението | 76.2 cm - 381 cm |
| Функции |
Dynamic Mode
Natural Mode Cinema Mode Vivid Mode auto power on Auto Source Detection auto keystone CEC compatible Digital Zoom screen fit frame interpolation Game mode EPSON Quick Corner HDR10 compatibility Hybrid Log-Gamma (HLG) RGB liquid crystal shutter Dolby Audio |
| Adjustments | Keystone correction |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 240 Hz |
| Протоколи за предаване на изображения | Chromecast, Wi-Fi |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - Type A 1 x USB 2.0 - Type B (management) Audio line-out HDMI |
| Волтаж | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Консумация | 95 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Ширина | 19.9 cm |
| Височина | 7.5 cm |
| Дълбочина | 19 cm |
| Работна влажност | 20 - 80% |
| Код на продукта | V11HB73440 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив