- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Hisense
- Hisense C3 Smart mini Laser Projector (ID: 901894)
Проектор Hisense C3 Smart mini Laser Projector 20017736
Топ цена
Резолюция: 3840x2160
Яркост (lumens): 2 000 Lumens
Размери на екрана: 65'' ~ 300'' (165.1 ~ 762 cm)
Коефициент на увеличение: 1.0 - 1.3:1
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901894
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Проекторна система | Laser |
| Яркост (lumens) | 2 000 Lumens |
| Контраст | 2 000:1 |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Размери на екрана | 65'' ~ 300'' (165.1 ~ 762 cm) |
| Поддържани формати | 16:9; Video AVI MP4 MKV FLV WMV MOV 3GP MPG MPEG VOB OGM; Video Codec: HEVC/H.265 H.264 MPEG4 MPEG2 VC1 MVC VP9; Audio: WAV AAC MP3 MP2 FLAC WMA WMV MP4; Picture: JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Звук | 10W x2, DTS Virtual X, Equalizer |
| Коефициент на увеличение | 1.0 - 1.3:1 |
| Вход | 2 USB 3.0, Ethernet RJ45 |
| Изход | S/PDIF, Headphone out |
| Размери | 24.6 x 24.6 x 25.2 |
| Тегло (кг) | 5.3 kg |
| Цвят | Silver |
| Други характеристики |
HDR10+(decoding)
HDR10 HLG HLG Dolby vision |
| HDMI | HDMI 2.1, HDMI 2.1/eARC, ALLM |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 20017736 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Floor 22, Hisense Tower, 17 Donghai Xi Road, Qingdao, 266071, China |
| Уебсайт | http://global.hisense.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка