- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- LG
- LG HU70LS 4K CINEBEAM PROJ (ID: 647543)
Проектор LG HU70LS 4K CINEBEAM PROJ HU70LS.AEU
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 647543
Характеристики
| Проектиран размер на екрана | 60" - 140" |
| Размери | 314 x 210 x 95 mm |
| Тегло (кг) | 4 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Фокус | Manual (Motorized Focus) |
| Интерфейс | Audio output:1 (Φ3.5), S/PDIF 1(Optical); IP control:Yes; RJ45:1; HDMI:2; USB Type-A:2 (USB2.0); USB Type-C (Display, Charging):1 (USB2.0, Display, Power : 5V/1A Out) |
| Код на продукта | HU70LS.AEU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив