- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- ViewSonic
- ViewSonic M1MaxN (ID: 867361)
Проектор ViewSonic M1MaxN M1MAXN
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 867361
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
| Проекторна система | LED |
| Яркост (lumens) | 500 lumens |
| Статичен контраст | 150000 |
| Резолюция | 1920x1080 (Full HD) |
| Максимална поддържана резолюция | 1920x1080 (Full HD) |
| Проектиран размер на екрана | 40 inch - 100 inch |
| Минимално разстояние от екрана (м) | 0.80 m |
| Максимално разстояние от екрана (м) | 2.67 m |
| Звук | Audio Out (3.5mm) |
| Звук | 2 x 3W |
| Работен шум (dB) | 25 / 26 (Eco / Normal) |
| Коефициент на увеличение | 0.8x - 1.0x |
| Изход | Audio-out (3.5mm); USB Type A (Power) |
| Вид лампа | LED Source |
| Живот на лампата | 60000 |
| Цвят | Черен |
| Wireless | да |
| Безжична прожекция | да |
| USB Ports | 1 x USB 2.0 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Включени аксесоари |
Power Cord
USB-C Cable Remote Control QSG Warranty Card Sleeve Bag |
| Функции |
Built-in Google TV and native Netflix
Patented 3-in-1 smart stand for 360° projection Built-in Harman Kardon speakers Integrated battery with power bank support for extended use Wi-Fi screen mirroring USB-C streaming Bluetooth connectivity |
| Обектив | F=1.7, f=7.4mm |
| Консумация на енергия | 46 W |
| Interactive module | да |
| Код на продукта | M1MAXN |
Проектор ViewSonic M1MaxN, Smart LED Portable projectorr, FHD 1920x1080, 500LL, 150000:1, Throw ratio: 1.2, Optical zoom: Fixed, Throw distance: 0.8 - 2.67m, HDMI, USB-C, USB-A, Audio out, Speaker, WiFi, BT, H/V Keystone, 360° projection, Smart stand, Integrated battery, Google TV, Black/Grey
| Контакт | +800 2100286 |
| Адрес | ViewSonic Europe Limited MILES YARD SW8 1GX London, GB |
| Уебсайт | http://www.viewsoniceurope.com/uk/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.