Памет 16G DDR5 5600 TEAM ELITE + /BK TPBD516G5600HC4601
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 5600 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL46-46-46-90
Волтаж: 1.1V
Подходящо за: Настолен компютър
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 659927
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DDR5 288 Pin Non-ECC Unbuffered DIMM |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 16 GB |
| Честота | 5600 MHz |
| Латентност | CL46-46-46-90 |
| Волтаж | 1.1V |