- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Team Group
- 16G DDR5 5600 TEAM ELITE + /BK (ID: 659927)
Памет 16G DDR5 5600 TEAM ELITE + /BK TPBD516G5600HC4601
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 5600 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL46-46-46-90
Волтаж: 1.1V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 659927
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DDR5 288 Pin Non-ECC Unbuffered DIMM |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 16 GB |
| Честота | 5600 MHz |
| Латентност | CL46-46-46-90 |
| Волтаж | 1.1V |
| Гаранция | 96 месеца |
| Код на продукта | TPBD516G5600HC4601 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Room 909, 9/F, Nan Fung Commercial Centre, 19 Lam Lok Street, Kowloon Bay, Hong Kong. |
| Уебсайт | https://www.teamgroupinc.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка