- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Kingston
- Fury Beast
- 2x16GB DDR5 5600 Kingston FURY Beast AMD EXPO (ID: 578023)
Памет 2x16GB DDR5 5600 Kingston FURY Beast AMD EXPO KF556C36BBEK2-32
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 578023
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
| Серия | Fury Beast |
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 32 GB |
| Комплект | 2 X 16 GB |
| Package type | DRAM memory kit |
| Честота | 5600 MHz |
| Латентност | CL36 (36-38-38) |
| ECC registered | On-die ECC |
| Волтаж | 1.25 V |
| Max voltage | 1.25 V |
| Архитектура | Dual channel |
| Модули | 2 |
| Конфигурация на модула | 2048 x 64 |
| Разпространител на топлина | Heatsink |
| Покритие | Gold |
| Цвят | Black |
| Допълнителна информация | Heat sink, AMD extended profiles for overclocking (EXPO), unbuffered |
| Други характеристики | SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-39-39 AMD extended profile for overcloking (EXPO) - 5600 MHz - 1.25 V - CL36 - 36-38-38 AMD extended profile for overcloking (EXPO) - 5200 MHz - 1.25 V - CL40 - 40-40-40 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 5600 MHz - 1.25 V - CL36 - 36-38-38 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 5200 MHz - 1.25 V - CL40 - 40-40-40 |
| Минимална неработна температура | -55 °C |
| Максимална неработна температура | 100 °C |
| Височина | 34.9 mm |
| Ширина | 133.35 mm |
| Дълбочина | 6.62 mm |
| Стандарти | UL 94 V-0, JEDEC |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | KF556C36BBEK2-32 |
Памет 32GB (2x16GB) DDR5 5600Mhz Kingston DRAM CL36 DIMM (Комплект от 2бр) FURY Beast Black KF556C36BBEK2-32
Код на продукта: KF556C36BBEK2-32
Капацитет: 32GB (16GB 2G x 64-bit x 2 бр.)
Тип: DDR5-5600 CL36 288-pin DIMM комплект
Характеристики:
Kingston FURY KF556C36BBEK2-32 е комплект от два 2G x 64-bit (16GB) DDR5-5600 CL36 SDRAM (Synchronous DRAM) 1Rx8 модула, базирани на осем 2G x 8-bit FBGA компонента на модул. Всеки модул поддържа AMD® EXPO v1.0 и Intel® Extreme Memory Profiles (Intel® XMP) 3.0. Общият капацитет е 32GB. Всеки модул е тестван да работи на DDR5-5600 при ниска латентност 36-38-38 @1.25V. SPD е програмиран по JEDEC стандарт DDR5-4800 с латентност 40-39-39 @1.1V. Всеки 288-пинов DIMM използва златни контактни пинове.
JEDEC електрически и механични спецификации:
• CL(IDD): 40 цикъла
• Row Cycle Time (tRCmin): 48ns (мин.)
• Refresh to Active/Refresh Command Time (tRFCmin): 295ns (мин.)
• Row Active Time (tRASmin): 32ns (мин.)
• UL рейтинг: 94 V - 0
• Работна температура: 0°C до +85°C
• Температура за съхранение: -55°C до +100°C
Фабрични тайминг параметри:
• Default (JEDEC): DDR5-4800 CL40-39-39 @1.1V
• EXPO Profile #0: DDR5-5600 CL36-38-38 @1.25V
• EXPO Profile #1: DDR5-5200 CL40-40-40 @1.25V
• XMP Profile #1: DDR5-5600 CL36-38-38 @1.25V
• XMP Profile #2: DDR5-5200 CL40-40-40 @1.25V
Захранване:
• VDD = 1.1V типично
• VDDQ = 1.1V типично
• VPP = 1.8V типично
• VDDSPD = 1.8V – 2.0V
• On-Die ECC
• Височина: 1.37” (34.9mm) с охладител
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Kingston Technology Company, Inc. 17600 Newhope Street Fountain Valley, CA 92708 USA |
| Уебсайт | http://www.kingston.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.