- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Team Group
- 32GB DDR5 5600 Team Group Elite (ID: 709094)
Памет 32GB DDR5 5600 Team Group Elite 5-SDM-32G56S01
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 709094
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
| Подходящо за | Лаптоп |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 32 GB |
| Честота | 5600 MHz |
| Латентност | CL46 |
| Волтаж | 1.1 V |
| Архитектура | Single Channel |
| Други характеристики | небуферирана non-ECC |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | 5-SDM-32G56S01 |
Памет за лаптоп Team Group Elite 32GB DDR5 5600 TED532G5600C46A-S01
Технически параметри
Обем: 32 GB
Тип: DDR5
Честота: 5600 MHz
Тайминги:
- CL 46
- 46-45-45-90
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Room 909, 9/F, Nan Fung Commercial Centre, 19 Lam Lok Street, Kowloon Bay, Hong Kong. |
| Уебсайт | https://www.teamgroupinc.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.