Памет 8G DDR3L 1600 ADATA 1.35V ADDX1600W8G11-SPU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 8 GB
Честота: 1600 MHz MHz
Тип: DDR3L
Латентност: CL11
Волтаж: 1.35 V
Подходящо за: Настолен компютър
ID: 671281
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | 240Pin Unbuffered DIMM |
| Тип | DDR3L |
| Размер | 8 GB |
| Честота | 1600 MHz MHz |
| Латентност | CL11 |
| Волтаж | 1.35 V |