Памет 8GB ADATA DDR5 5600 MHz AD5U56008G-S
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 691731
Вземи супер отстъпка:
| Подходящо за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM 288-pin |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 8 GB |
| Честота | 5600MHz MHz |
| Волтаж | 1.1V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | AD5U56008G-S |
ADATA DDR5-5600 U-DIMM ви осигурява светкавични честоти до 5600 MHz, което е огромно подобрение от максималната честота на DDR4 модулите (3200 MHz). Този модул памет от следващо поколение работи само чрез 1,1 V, което го прави с 8% по-енергийно ефективен от DDR4. Нещо повече, той разполага с вградено управление на захранването, което ви гарантира подобрена стабилност при работа. С код за коригиране на грешки (ECC) този модул може да коригира грешки автоматично в реално време. В допълнение към значителното намаляване на тежестта на CPU изчисленията, той също така осигурява повишена стабилност и надеждност за компютри от корпоративен клас. Най-голямата промяна при ADATA DDR5-5600 U-DIMM е че честотната лента и честотата са значително по-високи. Този модул памет ви осигурява честоти до 4800MHz и има честотни ленти от 38.4GB/s, което е с 50% по-високо от DDR4-3200. Максималната честота е увеличена 1,63 пъти в сравнение с DDR4.