- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Kingston
- Fury Beast
- 8GB Kingston Fury Beast DDR5 5600 (ID: 439659)
Памет 8GB Kingston Fury Beast DDR5 5600 KF556C40BB-8
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
ID: 439659
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
| Серия | Fury Beast |
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | 288-Pin DIMM |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 8 GB |
| Package type | DRAM memory module |
| Честота | 5600 MHz |
| Латентност | CL40 |
| ECC registered | On-die ECC |
| Волтаж | 1.25 V |
| Конфигурация на модула | 1024 x 64 |
| Конфигурация на чипа | 1024 x 8 |
| Цвят | Black |
| Допълнителна информация | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), heat sink, single rank, unbuffered |
| Други характеристики | SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-39-39 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 5200 MHz - 1.25 V - CL40 - 40-40-40 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 4800 MHz - 1.1 V - CL38 - 38-38-38 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 5600 MHz - 1.25 V - CL40 - 40-40-40 |
| Височина | 34.9 mm |
| Ширина | 133.35 mm |
| Дълбочина | 6.62 mm |
| Стандарти | Plug and Play, JEDEC |
| Гаранция | 96 месеца |
| Код на продукта | KF556C40BB-8 |
Памет за настолен компютър 8G DDR5 5600 Kingston BEAST KF556C40BB-8
Характеристики
Общи
Продуктов код: KF556C40BB-8
Производител: Kingston
Серия: Kingston FURY
Тип памет: DDR5 SDRAM
Форм фактор: 288-pin DIMM
Памет
Капацитет: 8 GB
Организация на паметта: 1G × 64-bit
Ранг: 1Rx16
Честота: DDR5-5600
CAS латентност: CL40
Основни тайминги: 40-40-40
Работно напрежение (XMP): 1.25 V
Работно напрежение (JEDEC): 1.1 V
Профили и съвместимост
Поддръжка на Intel XMP: Да (XMP 3.0)
Поддържани профили:
JEDEC стандарт: DDR5-4800 CL40-39-39 @ 1.1 V
XMP профил #1: DDR5-5600 CL40-40-40 @ 1.25 V
XMP профил #2: DDR5-5200 CL40-40-40 @ 1.25 V
XMP профил #3: DDR5-4800 CL38-38-38 @ 1.1 V
Конструкция
Компоненти: Четири 1G × 16-bit FBGA компонента
Контакти: Позлатени
Съвместимост със стандарта JEDEC: Да
Производителност и тайминги
Време за цикъл на ред (tRCmin): минимум 48 ns
Време от опресняване до активиране (tRFCmin): минимум 295 ns
Време на активен ред (tRASmin): минимум 32 ns
Надеждност
UL рейтинг: 94 V-0
Работна среда
Работна температура: от 0°C до +85°C
Температура на съхранение: от -55°C до +100°C
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Kingston Technology Company, Inc. 17600 Newhope Street Fountain Valley, CA 92708 USA |
| Уебсайт | http://www.kingston.com/en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.