Памет ADATA 16GB DDR4 2666 MHz SODIMM AD4S2666716G19-SGN
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 2666MHz
Тип: DDR4
Волтаж: 1.2V ± 0.06V
Подходящо за: Лаптоп
Гаранция:
5.0
от 5.0
(2)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 83260
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Лаптоп |
| Вид | 260-pin/SODIMM |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB |
| Честота | 2666MHz |
| Волтаж | 1.2V ± 0.06V |