- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Adata
- ADATA 16GB DDR4 3200 MHz U-DIMM (ID: 691697)
Памет ADATA 16GB DDR4 3200 MHz U-DIMM AD4U320016G22-SGN
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
ID: 691697
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
| Подходящо за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16GB |
| Честота | 3200 MHz MHz |
| Волтаж | 1.2V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | AD4U320016G22-SGN |
Тази небуферирана DIMM памет от ADATA е най-новото решение за надграждане, което поддържа най-новите платформи на Intel/AMD за по-бърз трансфер на данни и подобрена енергийна ефективност. Използвайки 288-пинов дизайн, работното напрежение е намалено от 1,5 V на DDR3 на 1,2 V, което не само помага за пестене на енергия с 20%, но също така повишава скоростта на честотната лента на трансфера до 25,6 GB/s. Всеки чип в модулите памет на ADATA отговаря на строгите стандарти JEDEC и RoHS, гарантиращи съвместимост, стабилност и екологично чисти продукти. Всички модули памет ADATA се произвеждат и тестват чрез строг процес за контрол на качеството за бърза и стабилна работа. В допълнение модулите памет ADATA предоставят на клиентите доживотна гаранция за максимална сигурност с отлично обслужване.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Уебсайт | https://www.adata.com |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.