Памет Adata 16GB Notebook Memory - DDR5 SO-DIMM 4800 MHz AD5S480016G-S
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 4 800 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL40
Волтаж: 1.1V
Подходящо за: Лаптопи
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 382794
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Лаптопи |
| Вид | 262-pin SODIMM |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 16 GB |
| Честота | 4 800 MHz |
| Латентност | CL40 |
| Волтаж | 1.1V |
| Други характеристики | Built-in Power Management IC; On-Die Error Correcting Code; Improved Stability; Supports Intel Core 12th series CPU; DRAM VDD 1.1V; Operating temperature: 0°C to 85°C |