Памет ADATA 8GB DDR4 2666MHz SODIMM AD4S26668G19-BGN
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 8 GB
Честота: 2666 MHz
Тип: DDR4
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Лаптоп
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 83257
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Лаптоп |
| Вид | standaard 1,18" hoogte/260-pin SO-DIMM |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 8 GB |
| Честота | 2666 MHz |
| Волтаж | 1.2 V |