- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- AMD
- AMD DDR4 8GB 3200MHz Long DIMM 1.35V Ret... (ID: 822807)
Памет AMD DDR4 8GB 3200MHz Long DIMM 1.35V Ret... R948G3206U2S-U
изчерпано
Размер: 8 GB
Честота: 3200MHz
Тип: DDR4
Латентност: CL16
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 822807
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 8 GB |
| Честота | 3200MHz |
| Латентност | CL16 |
| Волтаж | 1.2 V |
| Max voltage | 1.35 V |
| Модули | 1 |
| tRCD | 18 |
| tRP | 18 |
| tRAS | 39 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | R948G3206U2S-U |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +4 0799-333-778 |
| Адрес | 39A St. Andrew Street Building B1/B2, 3rd floor 700028 Iasi |
| Уебсайт | https://www.amd.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка