- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Crucial
- Crucial 16GB DDR4-3200 SODIMM CL22 (ID: 904365)
Памет Crucial 16GB DDR4-3200 SODIMM CL22 CT16G4SFRA32AT
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 3200MHz
Тип: DDR4
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Лаптоп
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904365
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Подходящо за | Лаптоп |
| Вид | SODIMM 260-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB |
| Честота | 3200MHz |
| Волтаж | 1.2 V |
| Модули | 1 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | CT16G4SFRA32AT |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | 1-208-363-5790 |
| Адрес | |
| Уебсайт | http://www.crucial.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка