- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Crucial
- Crucial 32GB DDR5-6400 CSODIMM CL52 (ID: 832859)
Памет Crucial 32GB DDR5-6400 CSODIMM CL52 CT32G64C52CS5
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Размер: 32 GB
Честота: 6400MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL52
Волтаж: 1.1 V
Подходящо за: Лаптоп
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 832859
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Характеристики
| Подходящо за | Лаптоп |
| Вид | SODIMM 262-pin |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 32 GB |
| Честота | 6400MHz |
| Латентност | CL52 |
| Волтаж | 1.1 V |
| Модули | 1 |
| tRCD | 52 |
| tRP | 52 |
| tRAS | 103 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | CT32G64C52CS5 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | 1-208-363-5790 |
| Адрес | |
| Уебсайт | http://www.crucial.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив