- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Crucial
- Crucial DRAM 8GB DDR4-3200 UDIMM CT8G4DFRA32A (ID: 188388)
Памет Crucial DRAM 8GB DDR4-3200 UDIMM CT8G4DFRA32A CT8G4DFRA32A
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 188388
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
| Подходящо за | Настолни компютри |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DIMM 288-pin, DDR4 |
| Размер | 8 GB |
| Честота | 3200 MHz |
| Латентност | CL22 |
| ECC registered | Non-ECC |
| Волтаж | 1.2 V |
| Архитектура | Single channel |
| Модули | 1 |
| Цвят | Aluminium |
| Допълнителна информация | Небуферирана |
| Други характеристики | небуферирана non-ECC, Intel XMP 3.0 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | CT8G4DFRA32A |
Технология на паметта : DDR4 SDRAM
Капацитет на устройство за съхранение на данни : 8 GB
Форм фактор на паметта : DIMM 288-pin
Количество модули памет : 1
Предлага метод за проверка за грешки : Non-ECC
Скорост/честота на паметта : 3200MHz(PC4-25600)
Характеристики на паметта : Небуферирана
Съвместими устройства : PC
Номинално захранващо напрежение : 1.2 V
| Контакт | 1-208-363-5790 |
| Адрес | |
| Уебсайт | http://www.crucial.com/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.