- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Fujitsu
- FUJITSU 16GB 1Rx4 DDR4-3200 R ECC (ID: 501945)
Памет FUJITSU 16GB 1Rx4 DDR4-3200 R ECC PY-ME16SJ2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 3200 MHz
Тип: DDR4
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 501945
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Проектиран за | Fujitsu PRIMERGY RX2540 M6 |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB |
| Package type | DRAM memory module |
| Честота | 3200 MHz |
| ECC registered | ECC |
| Волтаж | 1.2 V |
| Конфигурация на чипа | X4 |
| Допълнителна информация | Single rank, registered |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | PY-ME16SJ2 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Fujitsu A/S Lautrupvang 1, 2750 Ballerup |
| Уебсайт | https://www.fujitsu.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка