Памет GOODRAM 16GB DDR5 6400MHz IRDM IR-6400D564L32S/16G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 6400 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL32
Волтаж: 1.35 V
Подходящо за: Настолен компютър
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883549
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 16 GB |
| Честота | 6400 MHz |
| Латентност | CL32 |
| ECC registered | ECC |
| Волтаж | 1.35 V |
| Max voltage | 1.35 V |
| Модули | 1 |
| Конфигурация на модула | 2048 x 8 |
| Разпространител на топлина | Heatsink |
| Допълнителна информация |
Two DDR Channels
Небуферирана XMP 3.0 AMD EXPO |
| Височина | 31.25 мм |
| Ширина | 133.35 мм |
| Дълбочина | 6 мм |