Памет GOODRAM 32GB DDR5 5600MHz GR5600S564L46/32G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 32 GB
Честота: 5600 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL46
Волтаж: 1.1 V
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883551
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Вид | SODIMM 262-pin |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 32 GB |
| Честота | 5600 MHz |
| Латентност | CL46 |
| ECC registered | ECC |
| Волтаж | 1.1 V |
| Модули | 1 |
| Конфигурация на модула | 2048 x 8 |
| Височина | 3.6 мм |
| Ширина | 69.6 мм |
| Дълбочина | 30 мм |