Памет GOODRAM 8GB 3200MHz CL16 SR DIMM IR-X3200D464L16SA/8G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 8 GB
Честота: 3200MHz
Тип: DDR4
Латентност: CL16
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Настолен компютър
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883550
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 8 GB |
| Честота | 3200MHz |
| Латентност | CL16 |
| ECC registered | ECC |
| Волтаж | 1.2 V |
| Max voltage | 1.35 V |